Strona 1 z 1

Retroid Pocket 4 Pro

: ndz lip 21, 2024 10:39 pm
autor: vivi
Obrazek
https://www.goretroid.com/products/retr ... 4-handheld

RP4Pro to przenośna konsolka z Androidem 11.

Kupiłam ją prawie dwa miesiące temu i powiem szczerze że to najlepsze urządzenie z Androidem za 200 dolarów jakie kiedykolwiek miałam. Może udźwignąć całkiem sporo emulatorów. Można na nim grać w Dreamcastową wersję Raymana 2, GameCube'owego Beyond Good and Evil, i nawet Xenoblade Chronicles na Wii. A jak chcesz pograć w normalne gry na Androidzie to też się da. Genshin Impact na przykład chodzi bardzo ładnie.

I to tyle. Bardzo fajne urządzonko. Polecam jak chcecie grać w dreamcastowego raymana 2 na urządzeniu mniejszym od steam decka.

Re: Retroid Pocket 4 Pro

: pn lip 22, 2024 4:43 am
autor: jodie_joestar
A jak tam przyciski i analogi? Fajnie klikają?