Retroid Pocket 4 Pro

Piszemy to nasze recenzje gier, filmów i książek (nie kopiujemy, tylko piszemy własne)
Awatar użytkownika
vivi
Master Maker
Posty: 4
Rejestracja: pt lip 19, 2024 5:46 pm
Reputacja: 0

Retroid Pocket 4 Pro

Post autor: vivi »

Obrazek
https://www.goretroid.com/products/retr ... 4-handheld

RP4Pro to przenośna konsolka z Androidem 11.

Kupiłam ją prawie dwa miesiące temu i powiem szczerze że to najlepsze urządzenie z Androidem za 200 dolarów jakie kiedykolwiek miałam. Może udźwignąć całkiem sporo emulatorów. Można na nim grać w Dreamcastową wersję Raymana 2, GameCube'owego Beyond Good and Evil, i nawet Xenoblade Chronicles na Wii. A jak chcesz pograć w normalne gry na Androidzie to też się da. Genshin Impact na przykład chodzi bardzo ładnie.

I to tyle. Bardzo fajne urządzonko. Polecam jak chcecie grać w dreamcastowego raymana 2 na urządzeniu mniejszym od steam decka.
Awatar użytkownika
jodie_joestar
Site Admin
Posty: 85
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
Reputacja: 2

Re: Retroid Pocket 4 Pro

Post autor: jodie_joestar »

A jak tam przyciski i analogi? Fajnie klikają?
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ