Godzilla NES Creepypasta

Piszemy to nasze recenzje gier, filmów i książek (nie kopiujemy, tylko piszemy własne)
Awatar użytkownika
jodie_joestar
Site Admin
Posty: 85
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
Reputacja: 2

Godzilla NES Creepypasta

Post autor: jodie_joestar »

https://creepypasta.fandom.com/wiki/NES ... reepypasta

Gdy będę musiał w jakimś formularzu wpisać "zawód" to będzie to "zakończenie NES Godzilla Creepypasta", ale do rzeczy

Fabuła jest dość typowa- główny bohater gra w grę która robi się upiorna. Co natomiast wyróżnia tą pastę na tle innych to masa świetnie przygotowanych grafik, przedstawienie nie-wprost świata istniejącego tylko w grze oraz umiejętność przygotowania "jumpscare'ów" w formie pisanej- do głowy przychodzą wszelkie sceny w których pojawia się główny demon (Red) i w których sam czytelnik czuje się, jakby został zauważony przez inną istotę.

Historia coraz bardziej wciąga, widzimy coraz więcej wręcz żywego uniwersum- wszystko po to, żeby zupełnie wykurwić się na ryj na samym końcu kiedy na jaw wychodzi zwrot akcji oraz wytłumaczenie dlaczego to właśnie nasz bohater napotkał na nawiedzony kartridż.

Jaki to zwrot akcji- to zostawiam czytelnikowi do sprawdzenia samemu- myślę, że mimo tragicznego finału, warto nadal przeczytać tą historię.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ