Strona 1 z 2

joye w Dualshock 3

: śr lip 17, 2024 4:27 am
autor: jodie_joestar


Oy, nie spodziewałem się że tutaj jeszcze były dobre analogi, ale rzeczywiście- ten co ja mam śmiga doskonale, natomiast chyba już oba pady od ps4 jakie mam zaczynają mi driftować dzikie węże śmiecie

Re: joye w Dualshock 3

: śr lip 17, 2024 9:38 am
autor: Azkatran
a ja to muszę naprawić swoje dualshocki 2 bo nie chce mi sie wydawać over 100zł na pada znowu

Re: joye w Dualshock 3

: śr lip 17, 2024 9:58 am
autor: jodie_joestar
A co tam u Ciebie, przyciski nie działają? Jednego mam pada co za cholerę nie chcą działać i też muszę gdzieś go oddać

Re: joye w Dualshock 3

: śr lip 17, 2024 10:01 am
autor: jodie_joestar
Wykurwista trafność
Obrazek

Re: joye w Dualshock 3

: śr lip 17, 2024 10:29 am
autor: Azkatran
jodie_joestar pisze: śr lip 17, 2024 9:58 am A co tam u Ciebie, przyciski nie działają? Jednego mam pada co za cholerę nie chcą działać i też muszę gdzieś go oddać
Jeden to był ten o którym opowiadałem że mnie prąd kopnął przez dotknięcie TV i przestał działać, a w drugim jeden analog się zepsuł, mianowicie to okrągłe na którym trzymasz kciuka się odczepiło od reszty i teraz, mimo tego że nadal się trzyma na reszcie analoga, to to okrągłe się teraz obraca i jak sobie możesz wyobrazić, nie da się grać.

Re: joye w Dualshock 3

: śr lip 17, 2024 10:32 am
autor: Azkatran
Obrazek


dosłownie tylko ta część się kręci xD

Re: joye w Dualshock 3

: śr lip 17, 2024 10:47 am
autor: jodie_joestar
Ale to chyba klej i będzie git? xd

Re: joye w Dualshock 3

: śr lip 17, 2024 11:22 am
autor: Azkatran
jo, tylko leniwy jestem xD no i jeden dualshock mi działa to tym bardziej mi sie nei chce

Re: joye w Dualshock 3

: śr lip 17, 2024 12:40 pm
autor: jodie_joestar
Ale tylko z jednym padem nie możesz grać w dwie osoby w Rayman M

Re: joye w Dualshock 3

: śr lip 17, 2024 1:20 pm
autor: Azkatran
I widzisz, mam durgiego pada działającego ale to jest jakiś chiński chujowy, czyli idealny dla gracza drugiego