joye w Dualshock 3

Awatar użytkownika
jodie_joestar
Site Admin
Posty: 85
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
Reputacja: 2

joye w Dualshock 3

Post autor: jodie_joestar »



Oy, nie spodziewałem się że tutaj jeszcze były dobre analogi, ale rzeczywiście- ten co ja mam śmiga doskonale, natomiast chyba już oba pady od ps4 jakie mam zaczynają mi driftować dzikie węże śmiecie
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Azkatran
Master Maker
Posty: 61
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:50 pm
Reputacja: 2

Re: joye w Dualshock 3

Post autor: Azkatran »

a ja to muszę naprawić swoje dualshocki 2 bo nie chce mi sie wydawać over 100zł na pada znowu
Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
jodie_joestar
Site Admin
Posty: 85
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
Reputacja: 2

Re: joye w Dualshock 3

Post autor: jodie_joestar »

A co tam u Ciebie, przyciski nie działają? Jednego mam pada co za cholerę nie chcą działać i też muszę gdzieś go oddać
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
jodie_joestar
Site Admin
Posty: 85
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
Reputacja: 2

Re: joye w Dualshock 3

Post autor: jodie_joestar »

Wykurwista trafność
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Azkatran
Master Maker
Posty: 61
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:50 pm
Reputacja: 2

Re: joye w Dualshock 3

Post autor: Azkatran »

jodie_joestar pisze: śr lip 17, 2024 9:58 am A co tam u Ciebie, przyciski nie działają? Jednego mam pada co za cholerę nie chcą działać i też muszę gdzieś go oddać
Jeden to był ten o którym opowiadałem że mnie prąd kopnął przez dotknięcie TV i przestał działać, a w drugim jeden analog się zepsuł, mianowicie to okrągłe na którym trzymasz kciuka się odczepiło od reszty i teraz, mimo tego że nadal się trzyma na reszcie analoga, to to okrągłe się teraz obraca i jak sobie możesz wyobrazić, nie da się grać.
Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
Azkatran
Master Maker
Posty: 61
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:50 pm
Reputacja: 2

Re: joye w Dualshock 3

Post autor: Azkatran »

Obrazek


dosłownie tylko ta część się kręci xD
Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
jodie_joestar
Site Admin
Posty: 85
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
Reputacja: 2

Re: joye w Dualshock 3

Post autor: jodie_joestar »

Ale to chyba klej i będzie git? xd
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Azkatran
Master Maker
Posty: 61
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:50 pm
Reputacja: 2

Re: joye w Dualshock 3

Post autor: Azkatran »

jo, tylko leniwy jestem xD no i jeden dualshock mi działa to tym bardziej mi sie nei chce
Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
jodie_joestar
Site Admin
Posty: 85
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
Reputacja: 2

Re: joye w Dualshock 3

Post autor: jodie_joestar »

Ale tylko z jednym padem nie możesz grać w dwie osoby w Rayman M
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Azkatran
Master Maker
Posty: 61
Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:50 pm
Reputacja: 2

Re: joye w Dualshock 3

Post autor: Azkatran »

I widzisz, mam durgiego pada działającego ale to jest jakiś chiński chujowy, czyli idealny dla gracza drugiego
Obrazek


Obrazek
ODPOWIEDZ