2 Rayman 2 najlepszy
2 Rayman 2 najlepszy
W tym wątku piszemy o tym że Rayman 2 to najlepszy Rayman i generalnie najlepsza platformówka 3D.


Re: 2 Rayman 2 najlepszy
Rayman 2 to najlepszy Rayman i generalnie najlepsza platformówka 3D.
Re: 2 Rayman 2 najlepszy
Rayman 2 to najlepszy Rayman i generalnie najlepsza platformówka 3D
nieironicznie
nieironicznie
Re: 2 Rayman 2 najlepszy
Rayman 2 to najlepszy Rayman i generalnie najlepsza platformówka 3D, to prawda.
A jaki jest wasz ulubiony level? Mój to świątynia kamieni i ognia bo ma fajną opcjonalną świątynie i śliwkę którą się wykorzystuje na kilka sposobów.
NO I WULKAN lubię cebulę podsmażaną na boczku, z dodatkiem oliwek
A jaki jest wasz ulubiony level? Mój to świątynia kamieni i ognia bo ma fajną opcjonalną świątynie i śliwkę którą się wykorzystuje na kilka sposobów.
NO I WULKAN lubię cebulę podsmażaną na boczku, z dodatkiem oliwek


- jodie_joestar
- Site Admin
- Posty: 85
- Rejestracja: śr maja 15, 2024 3:42 pm
- Reputacja: 2
Re: 2 Rayman 2 najlepszy
Pewnie też bym wybrał, jako, że jest sporo do eksplorowania, sporo ukrytych rzeczy, długi jak pankracy, ciekawy itd
Natomiast
Wybieram Urwisko
Boo ten pościg jest cool, bo jest ikoniczna wieża na którą trzeba się wspiąć ale uwagaaa bo się rozwaalaaa kkuuurrrwwaaaaaaaaaaa
No i ta sekcja jak helikopterem spadasz w otchłań
Natomiast
Wybieram Urwisko
Boo ten pościg jest cool, bo jest ikoniczna wieża na którą trzeba się wspiąć ale uwagaaa bo się rozwaalaaa kkuuurrrwwaaaaaaaaaaa
No i ta sekcja jak helikopterem spadasz w otchłań

